ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
Вартість послуг та політика повернення коштів
м. Київ, десяте листопада дві тисячі двадцять третього року
4. Вартість послуг та політика повернення коштів
4.1. Вартість послуг та можливі засоби оплати опубліковані на Сайті. Окремі спеціальні пропозиції щодо придбання Послуг також можуть публікуватися на офіційних сторінках Виконавця у соціальних мережах:
Instagram – https://www.instagram.com/derigina.online/
Telegram - https://t.me/+Ayjz2E5rHwA0Zjgy
На сайті - https://mariyaderigina.com
4.2. Остаточна вартість Послуг фіксується у рахунку на оплату, який надсилається Замовнику разом з номером замовлення у вигляді повідомлення на адресу електронної пошти, вказаній при заповненні реєстраційної форми Замовником, або в особистих повідомленнях у будь якому з месенджерів (Telegram, WhatsApp, Viber)
4.3. Оплата Послуг за цим договором здійснюється одним із способів, що пропонуються Замовнику, у тому числі при натисканні кнопки «Сплатити», які включають: оплата електронними коштами; оплата через платіжні термінали або інтернет-банкінг; оплата на розрахунковий рахунок Виконавця через банк чи банк-еквайєр; оплата через спеціально уповноважених агентів (фізичних або юридичних осіб; іншими способами за попереднім погодженням з Виконавцем.
Замовник може здійснити оплату частинами. Сума сплати, яка внесена, є завдатком.
4.4. У разі порушення строку оплати встановленого Виконавцем більш ніж на 10 робочих днів Виконавець вміє право тимчасово призупинити доступ Замовника до матеріалів (чатів, груп, каналів у соціальних мережах) до здійснення Замовником повної оплати відповідно до умов Договору.
4.5. Після здійснення оплати на адресу електронної пошти Замовника, зазначену ним як контактну при заповненні реєстраційної форми, з адреси електронної пошти Виконавця надсилається лист з контактними даними Виконавця та інформацією про доступ до Особистого кабінету. Послуги надаються Замовнику з моменту здійснення верифікації Замовником в Особистому кабінеті.
4.6. Виконавець не має права змінювати вартість оплачених Послуг для конкретного Замовника у випадку, якщо той вже прийняв умови Виконавця та здійснив оплату Послуг у встановленому Договором порядку.
Політика повернення коштів


4.7. Замовник має право відмовитись від замовлених послуг та надіслати Виконавцю запит на повернення коштів протягом семи (7) календарних днів з дати отримання доступу до навчання та контенту (тобто з моменту отримання відповідного веб-посилання). Якщо запит на повернення коштів оформлено після закінчення зазначеного терміну, Виконавець має право відмовити Замовнику у поверненні та утримати всю суму сплаченого авансу в якості штрафу за односторонню відмову від Договору.
4.8. Якщо на дату запиту на повернення коштів Замовник вже почав користуватися послугами (наприклад, отримав доступ до навчальних матеріалів або їх записів та/або відвідав одне або кілька занять), Виконавець має право утримати із суми повернення вартість фактично отриманих Замовником послуг.
4.9. Якщо Замовник не скористався послугами, та подав запит у зазначений строк, Виконавець повертає кошти, за вирахуванням 20% від сплаченої Замовником суми (компенсація витрат Виконавця) та суми комісій платіжних систем, пов'язаних із поверненням. Виконавець повертає кошти таким самим способом, яким Замовник скористався для оплати послуг. Зазначені утримання обумовлені тим, що Виконавець несе витрати, пов'язані із наданням послуг, зокрема із організацією навчання (спікери, робота підрядників, маркетинг, реклама).
4.10. Для повернення коштів Замовник надсилає Виконавцю лист електронною поштою inb1sale@gmail.com із зазначенням нижчеперелічених даних: прізвище, ім'я та по-батькові Замовника; номер замовлення; аргументована причина повернення коштів та відмови від отримання Послуг; реквізити банківської картки або електронного гаманця для перерахування коштів від Виконавця Замовнику (для електронного гаманця та банківського рахунку): Номер особистого рахунку (розрахунковий рахунок в форматі IBAN); номер картки; тип картки (наприклад, Visa/Mastercard, тощо); повні ім'я, прізвище, по батькові власника рахунку.
4.11. Замовник розуміє, що його незгода з думкою викладачів, методикою та змістом програми навчання не є підставою для повернення коштів.
4.12. Обов'язковою умовою розгляду заявки на повернення коштів є її відправлення з електронної адреси Замовника, вказаної при заповненні реєстраційної форми. Заявки, що надійшли з інших електронних адрес, Виконавцем не розглядаються.
4.13. Повернення коштів Замовнику провадиться протягом 30 календарних днів після направлення заяви про повернення коштів на пошту inb1sale@gmail.com.
4.14. У разі порушення Замовником строків та/або порядку оформлення запиту Виконавець залишає за собою право відмовити у поверненні коштів.
4.15. Якщо загальна вартість послуг (фактичні витрати Виконавця), що вже були надані замовнику, перевищують загальну суму оплати Замовника, повернення коштів не провадиться.
Перелік послуг виконавця і їх ціна надані у додатку 1.


Адреса та реквізити Виконавця
Фізична особа – підприємець
Козак Марія Дмитрівна (дівоче прізвище Дерігіна)
Код одержувача 3098721789
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN UA023052990000026009005004771
Назва банку АТ КБ «ПриватБанк»
Електронна скринька: m.derigina@gmail.com